KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15565227
nr 1556 5227
Nils Hansson. Signerad, daterad 69, utsikt från Mälarhöjden. Olja på duk, 70x60 cm, yttermått inklusive ram: 72x62 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 20:41:18
21/8 15:48:54
21/8 15:50:23