KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15565227

nr 1556 5227

Nils Hansson. Signerad, daterad 69, utsikt från Mälarhöjden. Olja på duk, 70x60 cm, yttermått inklusive ram: 72x62 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 21 augusti 2023
kl 20:41:18

21/8 15:48:54 1      Vinnande bud
21/8 15:50:23 1      justering av budtak